Kontakt

Cedo Kaubandus tööriistapood tegutseb Tartus, Pärnus ja Tallinnas. Meid saate lisaks kaupluste kontaktidele kätte ka lühinumbril 1691. Küsimuste või lisainfo soovi korral võtke meiega kindlasti ühendust, oleme valmis igakülgset abi pakkuma ning aitame Teil jõuda parima toote/lahenduseni.

Meie kauplused ja laod

TARTU

Vasara 52 D, 50113

PÄRNU

Tallinna mnt. 84, 80010

TALLINN

Vana-Tartu mnt. 18, ladu 10

Meie inimesed

Tööriistatelefon 1691

Toomas Kund

müügikonsultant
+372 55 697 483
toomas@cedo.ee

 

Martin Kleinert
Lõuna-Eesti müügikonsultant
+372 5548 931
martin@cedo.ee

 

Mark Vavrenjuk
ladu ja logistika
+372 7 311 712
mark@cedo.ee

Marko Väliste
müügikonsultant
+372 55 655 436
marko@cedo.ee

Kaarel Laur
müügikonsultant
+372 55 184 89
kaarel@cedo.ee

Henri Saul

müügikonsultant
+37258373423
henri@cedo.ee

Võta meiega julgelt ühendust!