Vabad töökohad

Ootame enda meeskonda:

Cedo Kaubandus on enam kui veerandsaja aasta pikkuse ajalooga ettevõte. 

Müüme tööriistu, tarvikuid, kulumaterjale, tööpinkide ja seadmeid – kõike seda, mis hõlbustab meie klientide tööd töökodades, tootmisettevõtetes ning ehitustel. Vajadusel teostame ka järelhooldust ning remonti.

Meie eesmärk on pakkuda igale kliendile asjalikku nõustamist ja just temale sobivaid tehnilisi lahendusi.

Meie Tallinna esinduses oleks sinu ülesanneteks erinevate kaupade vastuvõtt lattu, kauba väljastamine, tellimuste komplekteerimine ning klientide nõustamine/müügitegevus. Eelnev kogemus ei ole määrav, kui oled uudishimulik ja kiire õppija, sul jagub pealehakkamist ning soovi end arendada. 

Kui see töö tundub Sinu jaoks huvitav ja otsid väljakutseid ning arenguperspektiivi, siis kandideeri meile müügiesindajaks Tallinna piirkonda.

Oled meie meeskonda oodatud kui oled sõbralik, aus ja hea suhtleja ning sind huvitab tehnika, tööriistad, seadmed ning masinad ja kui sa soovid oma teadmisi ka klientidele edasi anda. Vene ja inglise keele oskus lisaks eesti keelele on kandideerimisel eeliseks.

Pakume konkurentsivõimelist põhipalka ja motiveerivat, paindlikku ning iga üksiku meeskonna liikme tööpanust arvestavat lisatasude süsteemi.

Kui soovid esitada küsimusi, siis helista ja küsi lisa telefonil 5548930.

Huvi korral saada meile enda CV ja lühike motivatsioonikiri e-posti aadressil ullar@cedo.ee