Meist

Cedo Kaubandus OÜ on asutatud 1995. aasta veebruaris. Tänaseks pakume väga laia valikut keevitusseadmeid, tööriistu, suruõhutehnikat ning elektrigeneraatoreid. Meie valikus on erinevad metallitöömasinad metalli tükeldamiseks, painutamiseks, faasimiseks ja keermestamiseks.

tegutsemisaastat
0

Hetkel teeme koostööd ja esindame ettevõtteid praktiliselt tervest maailmast: Itaaliast, Hiinast, Taiwanist, Slovakkiast, Tšehhist, Poolast, Rootsist, Soomest ja Hispaaniast. Samuti oleme alustanud koostööd India ja Ameerika Ühendriikide tootjatega. Enim kaubandussidemeid on meil ettevõtetega Itaaliast, kust on pärit ka CEA, üks meie esimestest koostööpartneritest.

5/5

Kliendi huvid on meil alati esikohal. Soovime neile pakkuda vaid parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid. Seetõttu oleme väga valivad esindatavate toodete ja kaubamärkide osas. Meie eesmärgiks pole pelgalt piirduda seadme või tööriista müügiga. Iga kliendi töökeskkond ja tingimused on alati eripärased nagu ka soovid ja võimalused. Cedo kompetentsed ja head töötajad on alati valmis kliendiga koostöös leidma just temale sobivaima parima lahenduse.

Võta meiega julgelt ühendust!