Tootevalikus uus kaherattaline traktor Ferrari 306 SmartSafe

Meil on rõõm teatada, et uue kaherattalise traktori Ferrari 306 SmartSafe tootmine algab käesoleva, 2024 aasta aprillis ja tarned alates juunist. Ferrari 306 on vähendatud mõõtmete ja kaaluga kaherattaline traktor, mis sobib väiksema mahuga aiatöödeks ning väiksemate muruplatside hoolduseks. Mulla harimine, muruniitmine ja lumekoristus on mõned näited erinevatest töödest, mida ka vähem kogenud kasutaja suudab selle traktori abil edukalt ja ohutult teha. Ferrari traktorite DNA seisneb nende lihtsususes kombineerituna kõrge tehnoloogilise tasemega. Ferrari 306 sobib nendele kasutajatele, kes vajavad lihtsat, baasvõimalustega kaherattalist traktorit ilma järele andmata kvaliteedis ning töökindluses, mille poolest Ferrari on tuntud juba üle 80 aasta.

Ferrari 306 soodushind kehtib 2024. a. aprilli kuu jooksul esitatud tellimustele. 

Uue traktori peamised eelised on järgmised:

Uus mitmekettaline õlivannis SmartSafe sidur

Selle siduri juures on säilitatud BCS grupi lipulaeva PowerSafe juba 2012 aastast hästi tuntud töökindlus ning turvalisus. BCS grupile ainuomane mitmekettaline õlivannis SmartSafe sidur tagab väiksema hooldusvajaduse ning parema töökindluse, eristudes peamiste konkurentide kasutatavast kuivast pöördkoonilisest sidurist. Veelgi enam, tänu ketaste vahele paigutatud vedruseibidele toimivad sidurikettad vajadusel ka ketaspidurina, tänu millele saab töötava mootoriga traktorit viivitamatult peatada. See lahendus tagab traktori täieliku vastavuse kehtivate ohutusnõuetega. Erinevalt PowerSafe’st puuduvad sellel siduril hüdropump, õlifilter ja hüdrojagaja. Uus sidur toimib kahe sidurikahvliga, mis omakorda rakendavad jõudu kahe surveplaadi flantsile. SmartSafe sidur saab olem lähtepunktiks uuele kuni 6 hj traktorite tooteseeriale.

Siduri tehnilised omadused: Suurim väändemoment: 22,5 Nm

Suurim võimsus: 6 hobujõudu

Kaal: 4 kg

Mootor Genkins (BCS grupp) 5,9 hobujõudu

Genkins asutati 2000. aastal ja on kiiresti kasvanud tänu mootorite suurepärasele kvaliteedile ja töökindlusele. Samu mootoreid kasutatakse näiteks ka Mosa generaatoritel. Ferrari arendusosakond on läbi viinud arvukalt mootorite teste nende sobivuse kohta põllumajanduslikku kasutusse ja valinud strateegiliseks koostööpartneriks välja Genkinsi. Tõhusamaks müügijärgseks teeninduseks tagab BCS Grupp uute mootoritele 2 aastase garantii ja varuosade saadavuse. Ferrari 306 on hinna poolest soodsaim Ferrari kaherattaliste traktorite tooteseeriast.

– Tarvikud ja lisavarustus:

– mullafrees 46  või 52 cm

– muruniitja 56 cm

– niiduk Laser 0,80 m/1,00 m

– kiirühendus

– lumesahk

– suuremad rattad 4.00-8

Jaga postitust

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email